YouTube’dan Süper Sohbet Dönemi

Merhaba değerli teknoloji meraklıları, ilginizi çekecek bir gelişme ile karşınızdayım. Bu seferki haberimiz YouTube’dan. Eğer YouTube’da yapacağınız yorumların ön planda olmasını istiyorsanız, haberimizi dikkatle okuyun.Popüler video paylaşım sitesi YouTube, canlı yayınları izlerken yorumların öne çıkmasını isteyen kullanıcılar için yeni biz özellik getirdi. Bu özelliğin adı Süper Sohbet

Dünyada en çok bilinen ve kullanılan video paylaşım sitesi olan YouTube, her yaştan ve her kesimden kişinin kullandığı bir programdır. Hem bireysel hem de kurumsal olarak kullanılabilen bu programın, aynı zamanda canlı yayın özelliği de bulunmaktadır. Canlı yayın özelliğini her geçen gün geliştiren YouTube, bu sefer canlı yayın izlenirken kullanıcıların yaptığı yorumları ön plana çıkaran bir özellikle kullanıcılara hizmet verecek. YouTube’da canlı yayın izlerken yorum yapan kullanıcılar, bu yorumların kaybolmasından oldukça rahatsızlar. Süper sohbet özelliğiyle, kullanıcıların bu rahatsızlıkları ortadan kalkacak ama bir miktar para karşılığında. Kullanıcılar yayın sırasında belirli bir ücret ödeyerek, yorumlarını sohbet kutusunun üst kısmında görebilecek. Tabi bu özelliğin ilk şartı belirli bir ücretken, diğer şartı ise süre kısıtlaması. Yani yorumlarınızın, sohbetin üst kısmında gözükmesi için belirli bir süreliğine belirli bir fiyata bunu satın almanız gerekiyor.

Yorumlar 2 dakika ile 5 saat arasında sohbet kutusunda sabit kalabilecek. Tabi bu yorumlar sınırlı olacak. Belirli bir karakter belirli bir fiyata satılacak. Ve ücret artırıldığında karakter sayısı da atabilecek. Şöyle bir örnek verebiliriz: Yaptığınız yorumun 2 dakika boyunca sabit kalmasını istiyorsanız, 2 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. 5 saat boyunca sabit kalmasını isteyenler ise 500 dolar ödemek zorunda. Eğer daha çok karakter kullanarak yorum yapmak istiyorsanız, daha çok para ödemelisiniz.

Bakalım kullanıcılar bu özelliği beğenecek mi? Biraz karmaşık gibi gözükse de, zamanla rayına oturan bir özellik olacaktır. Teknoloji haberleri konusunda bizi takip etmeye devam edin, bu gibi gelişmelerden en güncel haliyle haberdar olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.