Yenilik Microsoft’un İşi

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi teknoloji denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri Microsoft olmuştur. Microsoft, size kolaylık sağlayacak ve sizi hızlandıracak bir özellikle yine karşınızda. Teknoloji konusunda en yeni haberlere bizimle ulaşabilirsiniz.

Son dönemde yaygınlaşan Android cihazlar, hayatımızı her ne kadar kolaylaştırsa da bazı konularda bilgisayar ortamının sağladığı rahatlığı maalesef karşılayamamaktadır. Telefon ve tabletler hemen hemen her evde yerini aldı ancak özellikle yazı yazmayı sevenler ve yaptığı iş gereği kopyala- yapıştırı çok kullananlar için bu cihazlar istediğimiz özellikleri bize sunamamaktadır. Özellikle de yazıların kopyalanması konusunda bazı zorluklar yaşanmakta ve sinirlerimizin bozulmasına sebep olmaktadır.Bunun için size çok iyi bir teknoloji haberimiz var. Clip Layer, Microsoft’un bu konuda size bir armağanı. Microsoft sizin için uğraşmaya devam etmektedir.

Kopyala-yapıştır sorununuz daha hızlı ve kolay bir şekilde çözülmek üzere, bunun için yapmanız gereken Clip Layer uygulamasını indirip çalıştırmak. Ekranınızdaki tüm metinleri okuyabilen ve sizin önünüze getiren bu uygulamanın kullanımı benzerlerine göre daha pratiktir,bu konuda oldukça iddaalı oldukları bir gerçektir.Kopyalamak istediğiniz yazıya dokunmak, istediğiniz işlemleri gerçekleştirmek için yeterlidir. Ayrıca sağ üst köşedeki metin butonu bu konuda size yardımcı olacaktır.

Size bir de uyarımız var, Home tuşuna uzun süre Basılı tutmak Google uygulamasının değil, Clip Layer’ın başladığı anlamına gelmektedir.

Uygulamamız şimdilik Türkiye aktif değil ancak bizim işimiz teknoloji haberlerini size en iyi şekilde sunmaktır.Bu konuda da bir gelişme olduğunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Teknoloji söz konusu olduğunda sizin hizmetinizdeyiz,bizi takip etmeye devam edin.

yenilik-microsoftun-isi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.