Whatsapp’a 3 Yeni Özellik Geldi

Merhaba değerli teknoloji meraklıları, yeni bir güncelleme haberi ile sizinle birlikteyim. Daha önce de haberini yaptığımız Whatsapp, yeni bir güncellemesiyle tekrar gündeme geldi. Bir süre önce Android kullanıcıları için hayatta geçen özellikler, İOS kullanıcıları tarafından da uygulanmaya başlandı.

Android’ler için bir süre önce kullanıma açılan, internetsiz mesaj gönderme özelliği ve tek seferde 10’dan fazla fotoğraf gönderme özelliği İOS’lar için de yayına alındı. Whatsapp, İOS güncellemesi ile aktif internet bağlantısı olmadığı zamanlarda da “Gönder” butonunu aktif hale getirecek. Bu özellik ile internetiniz olmadığında bile mesaj yollayabileceksiniz. Bu mesajlar, internet aktif hale geldiğinde sırayla yolladığınız kişiye ulaşacak. Eklenen diğer bir özellik ise depolama ile ilgili.

Yeniden revize edilen veri kullanım ekranı sayesinde telefonun depolama alanı daha rahat şekilde yönetilenilecek. Herhangi bir sohbet mesajları içerisinde, istenen mesaj tipleri ayarlar üzerinden temizlenebilecek. Bu güncelleme ile yapılan üçüncü özellik ise, dosya paylaşımı ile ilgili. Daha önce en fazla 10 adete kadar gönderilebilen dosyaların sayısı artıyor. Daha önce tek seferde 10 tane fotoğraf yollanabilirken, yapılan bu güncelleme ile tek seferde 30 adet fotoğraf veya video göndermek mümkün olacak.

Hemen hemen tüm akıllı cihaz sahiplerinin kullandığı whatsapp uygulaması, bakalım daha ne tür özelliklerle bizlere hizmet vermeye devam edecek. Whatsapp ve diğer uygulamalar, yeni güncellemelere devam ederken biz de bu güncellemeleri ve tüm teknoloji haberleri konusunda yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Hadi gelin siz de bizi takip etmeye devam edin!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.