Vestel Netflix Kampanyasını Başlattı

Kıymetli teknoloji meraklıları, Netflix’in Türkiye’ye resmi olarak girişi ile Vodafone’nun Red üyelerine uyguladığı 3 aylık Netflix kampanyası artık Vestel tarafından da yapılmakta.

Netflix ülkemize girişinin ardından oldukça ilgi görmeye başladı. NarcosHouse of CardsDaredevil gibi serilere sahip olan Netflix , geçtiğimiz aylarda Black Mirror serisini ekledi. Son dönemde %3 ve The OA ile yeniden popüler olmuştu Netflix. Vodafone ile yaptığı kampanyanın bir benzerini Vestel ile yapıyor.

Bildiğimiz gibi Vodafone Red Elite üyeleri 3 aylık Netflix üyeliğini ücretsiz bir şekilde kullanmıştı. Red aboneleri ise 1 GB’lık internet alımı karşılığında bu hizmeti sunmuştu. Netflix bu sefer Vestel ile anlaştı ve böyle bir kampanya yaptı. Vestel’den 4K UHD televizyon modellerinden alanlara 3 ay ücretsiz Netflix aboneliği verecek.

1 Aralık 2016 da başlayan kampanya 31 Ocak 2017‘ye kadar sürecek. Yukarıda, model ve ürün kodlarını görebilirsiniz. Bu kampanya hem Netflix hesabı olanlara hem de yeni üyelikler için geçerli olacak.

Kampanyanın geçerli olduğu 4K UHD’yi satın alıp Netflix’i aktive etmek isteyenler için;

Almış olduğunuz televizyon yukarıdaki kodlardan birine sahipse, televizyonu çalıştırdığınızda karşınıza Netflix görseli çıkacak. Bu görseli tıklamanız ve sonrasında olan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Böylece 3 ay ücretsiz bir şekilde bunu kullanabilirsiniz.

Sizin için ufak bir ipucu verebilirim, bilgisayarınızdan bir Netflix hesabı açtığınızda 1 aylık ücretsiz deneme verilecek. 1 aylık denemenin sonunda, bu sefer televizyondaki Netflix görseline tıklayın ve 3 ay da bu şekilde ücretsiz kullanın. Böylece toplamda 4 ay bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kullanmış olacaksınız.

Eğer televizyon ihtiyacınız varsa, yakın zamanda böyle bir düşünce içindeyseniz, Vestel‘in bu modeli sizin tercihiniz olabilir. Bu sadece Netflix‘i de 3 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Bunun gibi  Teknoloji haberleri sizlere ulaşmaya devam edecek. Bunun için bizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.