Turkcell 36 Ay Taksitle PlayStation 4 Satıyor

Merhaba değerli takipçiler, yeni yılın ilk günlerinde güzel teknoloji haberleri ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Turkcell, finans markası Financell işbirliğiyle, Sony Playstation 4 oyun konsolunu tarifeye ek imkanlarla satışa sunacak. 36 aya varan taksitlerle, bu cihaza sahip olabileceksiniz. PlayStation 3 oyun konsoluna sahip olup da, bir üst seviyeye çıkmak isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.

PlayStation 4 Pro’nun çıkışı, fiyat anlamında daha ucuz olan PlayStation 4’ü (PS4 Slim) daha çok görmemize sebep oldu. Fiyatı daha uygun olmasından dolayı birçok kampanyada yer almaya başladı. Ancak bir operatör şirketinin, oyun konsolu sattığı daha önce şahit olunan bir durum değildi. Daha çok telefon  tablet gibi elektronik cihazları, bu tarz kampanyalarla satıyordu. Bu alanda bir ilki gerçekleştirecek olan Turkcell, Sony Playstation 4 oyun konsolunu tarifeye ek olarak satmayı planlıyor. Birçok oyunu oynama ihtimali ile bazı teknoloji meraklılarının vazgeçilmezi olan PS4, bu kampanya ile daha çok ilgi görecek gibi…

Özellikle uzun süreli taksit yapmak isteyenler için, vatandaşların ihtiyacına yönelik kampanya hazırlayan ve piyasaya sunan Turkcell, Turkcell Finansman A.Ş. şirketi ile birlikte 36 aya varan, tarifeye ek taksitle 500GB kapasiteli oyun konsolu PlayStation 4’ü satışa sunacak. Halk arasında PlayStation 4 Slim olarak da bilinen bu oyun konsolunu, bu kampanya ile birlikte müşterileriyle buluşturacak. Şirket,  PS4 için 12 aylık tarifeye ek  ayda yaklaşık 107 TL, 24 aylık tarifeye ek  ayda yaklaşık 59 TL, 36 aylık tarifeye ek ayda yaklaşık 43 TL’ye satacak. Turkcell tarafından satışa sunulacak PlayStation 4, Sony Eurasia garantisinde olacak. Bu demek oluyor ki, Sony’nin ülkemizdeki garanti hizmetlerinden yararlanılacak.

PlayStation 4 oyun konsolunu satın alacaklara iyi eğlenceler diliyorum. Teknoloji haberleri konusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sitemizde gezintiye devam ederek,  güncel teknoloji gelişmelerini öğrenebilirsiniz. Son olarak, mutlu yıllar!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.