Telltale Games’in  Marvel ile Ortaklığı

Merhaba arkadaşlar, bugün oyun meraklılarının ilgisini çekecek bir teknoloji oyunu ile karşınızdayım. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte özellikle gençlerimiz tarafından bir çok oyun oynanmaktadır. Yine tutkuyla ve güzel vakit geçirerek oynanacak bir oyunun tanıtımını yapıyorum. 

Telltale Games, yeni bir Marvel oyunu ile geleceğini bir süre önce duyurmuştu. Bu konudaki gelişmelerin merakla beklendiği oyundan ilk video geldi. Son olarak ” Batman: The Telltale Series” ile karşımıza çıkan Telltale Games, bir süre önce Marvel ile ortaklaşa yapacağı oyunu ile ortaya çıkacağını ilan etmişti. Yapılan bu duyurudan sonra oyunla ilgili farklı yorumlar yapılmış ve oyunun ne olacağı hakkında yorumlar yapılmıştı. 

Kısa bir süre merakla bekledikten sonra bu oyunun Marvel’in beyaz perdedeki en başarılı filmlerinden olan Guardions of the Galaxy‘nin oyunu olduğu anlaşılmıştı. Oyunun ne olduğu anlaşıldıktan sonra artık bu oyunla ilgili bir tanıtım videosu da oyunun meraklılarına ulaştı.

Oyunun videosu geldi ancak oyunun ilk fragmanı ne zaman gelecek henüz bilmiyoruz. Bizim bildiğimiz, Marvel’s Guardions of the Galaxy- The Telltale Series’in yakın zamanda beş bölümden oluşan serisi ile PC, konsol ve mobil platformlarda oyun severlerle buluşacak olması…

Telltale Games, Batman ve The Walking Dead oyun serilerinin yanına şimdi de bir Marvel işi ekledi. Piyasaya kaliteli oyunlar çıkaran firmanın bir sonraki oyunu hakkında söylentiler söz konusu. Yeni oyunun Mr. Robot olacağı yönünde ciddi bir haber dolaşmakta…Görelim bakalım dedikodular gerçek olacak mı? Oyun sever arkadaşların beklediği yeni oyun Mr. Robot olacak mı? Bunu bize zaman gösterecek… Siz de bu zaman diliminde diğer teknoloji gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin. Tüm teknoloji haberleri anında sizlerle olmaya devam edecek.

telltale-gamesin-marvel-ile-ortakligi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.