Teknoloji Meraklılarına Sürpriz Yılbaşı Hediyeleri

Merhaba arkadaşlar, yılın son günlerinde yine sizlerle birlikteyiz. Bildiğiniz gibi yılın son günlerindeyiz ve yeni yıla az bir vakit kaldı. Yılbaşının en güzel taraflarından biri de hediyeleşmek. Ben gibi birçok erkek bu habere çok sevinecek. Hediye alacaklara duyurulur.

Eğer hâlâ kocanıza, erkek arkadaşınıza, oğlunuza, babanıza ya da herhangi bir erkek tanıdığınıza, yılbaşı için ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, dikkatli bir şekilde bu haberimizi okumalısınız.

Hediye almayanlar ve ne alacağına karar veremeyenler, geç kalmış gibi hissedebilirsiniz ancak daha vaktiniz var. Karar vermede size yardımcı olacağız. Teknoloji meraklısı erkekler için güzel bir hediye kataloğu ile karar vermeniz kolaylaşacak. Ancak cinsiyet ayrımı yapmayalım, bu hediyeler kızlar için de olabilir. Sonuç olarak teknoloji ürünleri herkes için güzeldir. Sizler için derlediğimiz 5 teknoloji ürününü tanıtalım.

1- Xiaomi Mi 2 10.000mAh Slim Powerbank

Katmanlı yapısıyla güvenli, Quick Charge 2.0 teknolojisi ile hızlıca şarj edebilen, güzel bir alternatif olabilir. Eğer hediye etmeyi düşündüğünüz kişi telefonu çok kullanan ve şarj sıkıntısı yaşayan, şarj aleti taşımak zorunda kalan bir arkadaşınız ise bu Powerbank‘ı hediye edebilirsiniz.

2- Meizu Sports EP51 Bluetooth Kulaklık 

Çevrenizde müzik tutkunu arkadaşınız varsa ve sürekli kulaklık kablosundan rahatsız ise bu ürün o kişiye hediye edilebilir. Çin piyasasının yükselen markası Meizu, görüntüsüyle şık, yüksek ses kalitesi ile harika bir tercih olacaktır.

3- SJCAM Sj4000 Aksiyon Kamerası 

Motor üstünde, araba içinde olan ya da aksiyon meraklısı olan, kayak yapmayı, bisiklet sürmeyi seven arkadaşınız varsa bu kamera onlar için çok iyi olacaktır. Giriş seviyesinde olması ve fiyatının uygun olması hediye etmek için büyük avantaj. Hem böylece arkadaşınız istediğiniz şeyleri rahatlıkla çekebilecek. Trafikte oluşacak kaza benzeri durumları da çekebilecektir.

4- Eachine H8 3D Mini Drone

Drone, günümüzün en popüler ve en profesyonel oyuncaklarından biridir. Yeni kullanıcılar için mini Drone’lar daha uygun olacaktır. Çünkü kullanımı zor bir üründür. Drone denilince akla gelen ilk marka DJI olmuştur. Drone meraklısı bir arkadaşınız için çok iyi olacaktır. Aşağıdaki video ile kullanımı hakkında da bilgi sahibi olabilir.

5- Xiaomi Mİ VR Play Sanal Gerçeklik Gözlüğü

HTC Vive ve Oculus Rift gibi platformların tepe noktası olduğu ve 2017 yılında PlayStation VR ile popülaritesi artacak gibi. Ancak her birinin maliyeti 1000 TL ve her bir oyun için ayrı ayrı 200 TL vereceksiniz. Ancak Xiaomi Mİ VR Play ile ucuz bir maliyetle, cep telefonu sayesinde bu ürün kullanılabilir. Hem de taşıması kolay ve rahat olmasıyla mükemmel bir tercih olacaktır.

Biz 5 tane mükemmel teknoloji ürününü sizlere sunduk, siz de kendi bütçeniz ve hediye edeceğiniz kişinin ihtiyacı ve sevkine göre birini seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.