Steam’de ‘Black Friday’ İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Merhaba Kara Cuma indirimini takip eden teknoloji sever dostlarım,

Bugünkü yazımın girişinden de anlayacağınız gibi konumuz meşhur Black Friday yani Kara Cuma indirimleri. Dünyanın bilinen en büyük online oyun platformu olarak bilinen Steam’de, birçok oyun severin merak ve heyecanla beklediği Black Friday (Kara Cuma) indirimin hangi tarihlerde hayata geçirileceğine dair haberler sızmaya başladı bile.

PayPal, Polonya ofisinden sosyal medya aracılığıyla bir açıklama yaparak, 23 Kasım’dan itibaren oyun platformu Steam’de pek çok oyunun indirime gireceğinin müjdesini verdi. PayPal’ın yaptığı bu açıklamaya göre meşhur Black Friday yani Kara Cuma indirimleri 29 Kasım’a kadar devam edecek.

Amerika’nın yanı sıra İngiltere ve Kanada’da; kasım ayının üçüncü perşembesi kutlanan Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma günü gerçekleşen Black Friday (Kara Cuma)’den önce bazı indirim kampanyaları başlatarak birçok müşteriyi mağazalara çekmeye çalışmaktalar. Bu indirim günleri boyunca pek çok mağaza, diğer günlere göre çok daha erken saatte açılmakta ve normal kapanma saatinin çok sonrasında kapanmakta. Özellikle Kara Cuma günü indirimlerin tavan yaptığı düşünülecek olursa erken kalkıp sıraya girmek gayet mantıklı görünüyor. Bunun en önemli sebebi de; istenilen ürünlere yarısından bile düşük bir fiyata sahip olma fikri oldukça cazip görünmesi elbette.

İndirimli oyun ve teknoloji sever arkadaşlarım, sizler de istediğiniz oyun ve diğer ürünlerle ilgili alışveriş yapmak istiyorsanız; Kasım ayının üçüncü haftasına denk gelen Şükran Günü’nden sonraki Cuma, tetikte olun. Black Friday yani Kara Cuma indirimlerinden faydalanabilmek için online alışveriş yapacağınız siteleri bir kenara not almayı unutmayın derim.

steamde-black-friday-indirimi-ne-zaman-basliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.