Samsung’un Galaxy A Serisi, Suya ve Toza Dayanıklı!

Değerli teknoloji meraklıları, güzel bir gelişme ile daha karşınızdayım. Bilindiği gibi Samsung, en önemli akıllı telefon üreticilerinden birisidir. Daha çok S serisi ile dikkatleri üzerine çeken firma, bu sefer A serisinin yeni modeli ile  meraklıları heyecanlandırıyor.

Samsung’un orta seviyede olan ve piyasada oldukça ilgi gören Galaxy A serisi, 2017 yılında yeni modellerle geliyor. Bu modeller IP sertifikası ile suya ve toza dayanıklı olacak şekilde üretildi. Galaxy S ve Galaxy Note serisi kadar olmasada, orta seviye kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören A serisi ilk olarak 2015’te karşımıza çıkmıştı. Bu yılda oldukça ilgi gören seri, 2017 yılında 3. Jenerasyon ile gelecek. Samsung Malezya, Samsung A ailesi için önemli bir detay paylaştı.

“Her şey ‘A’ ile başlar. Nefesini Tut” sloganı ile bir görsel paylaşan Samsung, bu paylaşımla birlikte Galaxy A 2017 modellerinin suya ve toza dayanıklı olacağının sinyalini vermiş oldu. Tahminlere göre, IP67 sertifikasın olması kuvvetle muhtemel. Ancak Samsung minik bir sürprizle, olmuşken en güzeli olsun düşüncesi ile IP68 ile ortaya çıkabilir.

Eminim ki içinizde Galaxy A serisini kullanıp memnun kalanlar vardır. Yeni çıkacak 2017 modelleri almayı düşünenler de olabilir. Orta seviye telefon arayanlar için gayet mantıklı bir tercih gibi gözüküyor. Ülkemizde de oldukça ilgi gören bir seri olmuştur, Galaxy A serisi. Bakalım ilerleyen zamanlarda  daha hangi detaylara ulaşacağız. Yeni bir gelişme olduğunda, tüm teknoloji haberleri gibi güncel bir şekilde sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Siz de Galaxy A serisi ve diğer teknoloji gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olmak için bizi takip etmeye devam edin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.