Samsung, Galaxy X ile 2017’ye Damga Vuracak

Merhaba kıymetli arkadaşlar. 2017’nin ilk günlerinde yeni bir teknoloji haberi ile karşınızdayım. Bilindiği gibi Samsung, Note 7 telefonlarında hayal kırıklığı yaşatmıştı ve Note 7’de yaşattığı bu hayal kırıklığından kurtulmak için farklı arayışlara girmişti. Amiral gemi telefonlarıyla her zaman piyasada söz sahibi olan Samsung, 2017 yılında çıkaracağı Galaxy X ile, şimdiden epeyce konuşulmaya başladı.

Akıllı telefon devi olan Samsung, piyasada çığır açacak bir telefon ile kullanıcıların hayatına girmeyi düşünüyor. Katlanabilir özelliği ile, dikkatleri üzerine çekecek olan telefonun 2017 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği açıklandı. Note 7 telefonunda yaşanan olumsuzluklar, firmayı kullanıcılara karşı bir suçluluk psikolojisine soktu. Firma kullanıcıların gönlünü almak için arayışlarına tüm hızıyla devam ederken, yeni çıkaracağı telefon ile Samsung kullanıcıların gönlünü almakla kalmayacak, diğer marka akıllı telefon kullanıcılarının da merakını cezbedecek. Özellikle ekran görüntüsü ile dikkat çeken Galaxy X, katlanabilecek olması dolayısıyla oldukça merak ediliyor.

Teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi gelmeye başladığında, merak ettiğiniz soruların cevabını vermeye çalışacağız. Umuyoruz ki Samsung, yakın zamanda teknik özellikleri konusunda detaylı bilgiler paylaşır. Oldukça merak konusu olan Galaxy X’in fiyatı hakkında bilgi vermemiz şuan için çok zor. Çünkü piyasadaki telefonlardan farklı özelliklere sahip olacak ve piyasada yeni bir çığır açacağa benziyor. Bu açıdan fiyatı konusunda şuan için dolaşan bir dedikodu bile yok. Artık piyasanın durumuna göre, firma bir fiyat belirler. Umarız çok pahalı olmaz.

Galaxy X’in sızan fotoğrafları var, merak edenler haberimizde görecektir. Herhangi bir gelişme olduğunda yada diğer teknoloji haberleri konusunda ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip ederek tüm teknoloji gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. Hepinize mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.