Rainbow Six: Siege’de ” Bordo Bereli ” Rüzgarı

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Bu sefer bir oyun haberi ile karşınızdayız hem teknoloji meraklıları hem de teknolojinin oyun yönünü seven arkadaşlar, eğer güzel bir oyun arıyorsanız bu haberi dikkatli okuyun.

Geçtiğimiz yıl Ubisoft’un piyasaya sürdüğü FPS oyunu Rainbow Six: Siege, Türk oyun severlerin ilgisini çekebilir. Gündemde olan bir güncellemeyle hepimizi bir heyecan saracak gibi.  Fransız oyun yapım şirketi Ubisoft, geçtiğimiz yıl içerisinde büyük bir sükse yapan ve oyuncu sayısını giderek artıran oyunu Rainbow Six: Siege, dört farklı güncellemeyle yılı bitirmişti.

Reddit’te paylaşılan bir görsel, siz oyun sever arkadaşların bu haberimizi daha dikkatli takip etmesini gerektirecek cinsten. Artık Rainbow Six: Siege size daha sempatik gelecek.

İkinci sezon da bazı söylentiler eden biri oyuna özel kuvvetlerindeki derece yönündeydi. Paylaşılan görseldeki Türk bayrağı, oyun severlerin aklına Özel kuvvetler arasında bir Türk askerinin de olacağı yönünde bir beklenti getirdi. Eğer Reddit kullanıcısı bize ters köşe yapmazsa, ufak bir sürpriz gerçekleştirmezse, Nisan 2017′den itibaren Rainbow Six: Siege’de operasyonlara bordo bereliler ile katılabileceksiniz.

Sevgili okuyucular, oynadığınız oyunda milli duyguların da yer alması elbette oyuna olan ilginizi artıracaktır. Size bahsettiğimiz bu teknoloji haberi tam da aradığınız özelliklere sahip. Eminim ki siz de arkadaşlarınıza bu oyundan bahsedecek ve onları da bu haberimiz sayesinde bilgilendireceksiniz.

Oyunu hiç bilmeyenler ve merak edenler için ya da haberimizde bahsedilen bayrağı görmek isteyenler için YouTuber Matimi0‘ın bir kaç gün önce paylaştığı videoyu izleyebilirler. Daha fazla bilgi ve haberler için bizi takip etmeye devam edin. Biliniz ki en güncel teknoloji haberleri bizimle sizlere ulaşmaya devam edecek.

rainbow-six-siegede-bordo-bereli-ruzgari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.