Pokemon Go’dan Sonra Şimdi De Pokemon Duel

Merhaba kıymetli teknoloji sever arkadaşlar, özellikle de mobil oyun meraklısı olanlar. Güzel bir gelişme ile sizlerin karşısındayım. Mobil artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go’nun ardından, Nintendo tarafından Pokemon temalı yeni bir mobil oyun satışa sunuldu.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran popüler mobil oyunlar arasında başlarda yer alan Pokemon Go’dan sonra, başka bir mobil oyunla Pokemonlar tekrardan karşımıza çıkıyor. Kısa bir süre önce çıkış yapan yeni mobil oyunun ismi, Pokemon Duel. Bu yeni oyun hem Android hem de İOS platformlarında ücretsiz olarak kullanıma açılmış durumda. Pokemon Duel, Pokemon Go’dan farklı olarak masa oyunu gibi oynanabilen, strateji temelli bir oyun. Pokemon Duel’de, oyuncular 6 tane Pokemondan oluşan bir takım kuruyor. Bu takımı daha sonra pokemonların kozlarını paylaştığı bir oyun alanına sürüyorlar. Düşmanın kalesine ulaşan ilk oyuncu, oyunun galibi oluyor. Pokemon, düşmanın hemen yanındaki bir alana geldiğinde düello başlamış oluyor. Pokemon Duel, online olarak League Match modunda gerçek insanlara karşı oynayabiliyor. Ayrıca tek başınıza oynamak da mümkün. Oyunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar güçlü pokemonlar ile karşılaşma ihtimaliniz artıyor. Ayrıca oyuncuların veri Disk’ini geliştirmek ve yaratıklara seviye atlatmak imkanı sağlayan bir “crafting” mekaniği de bulunmaktadır.

Bu oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz olacak. Ancak isteyenler için bir takım oyun içi satın alma imkanı da bulunuyor. Tüm Android ve İOS kullanıcıları bu oyuna sahip olabilir. Siz de tüm teknoloji haberleri konusunda detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin. Teknoloji dünyasında meydana gelen en güncel gelişmeler, bizim aracılığımızla sizlere ulaşmaya devam edecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.