Oyunculara Özel 3 Ekranlı Dizüstü Bilgisayar

Merhaba arkadaşlar, güzel bir teknoloji haberi ile karşınızdayım. Bilgisayar oyuncularının ilgisini çekecek bu haberimiz CES 2017 teknoloji fuarından. Ünlü PC oyun ürünleri markası Razer, yıllardır oyuncuların hayali olan bir dizüstü bilgisayarı tanıttı. CES 2017’de tanıtılan bu bilgisayar oldukça dikkat çekici…

Geliştirmiş olduğu yüksek kaliteli ürünleri ile PC oyunculuğu için prestij bir marka olan Razer, yeni projesini tanıttı. Project Valerie ile PC oyunculuk tarihini baştan yazacak. Las Vegas’ta gerçekleşen CES 2017 fuarında meraklılarının karşısına çıkan Project Valerie, sahip olduğu üç ekran ile PC oyuncularını çok heyecanlandıracak. Project Valerie ile oyuncular üç ekranı da istediği zaman aktif edebilecek. Bu bilgisayarın ana ekranının arkasından iki ekran daha çıkıyor ve istenilen şekli alıyor. Her biri 17.3 inç olan 3 adet 4K ekrana sahip olacak. Project Valerie’in bu üç ekranı NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU çalıştıracak. NVIDIA Surround View’i doğal olarak, 11520×2160 çözünürlük ile destekleyecek.

Bu bilgisayarın henüz tüm özellikleri açıklanmadı. Ama şimdiden oyun dünyasına damga vuracak. Oyun dünyası canavar bir bilgisayara daha sahip olacak. 3 ekrana sahip olacak Project Valerie, normal dizüstü bilgisayarların kalınlığını geçmeyecek. Bu durum, meraklılarının endişesini ortadan kaldırıyor. Çünkü üç ekrana sahip olması, daha kalın olacağı endişesini taşıyordu. Project Valerie’in ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda bir bilgiye henüz sahip değiliz. Ayrıca fiyatı konusunda da şuan için bir dedikodu dahi yok. Herhangi bir gelişme olduğunda bunu sizlere aktaracağız. Bizi takip ederek tüm teknoloji haberleri konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Project Valerie, CES 2017’nin en dikkat çekici ürünlerinden biriydi. CES 2017 hala devam ediyor, bakalım daha ne tür teknoloji gelişmelerini sizlere aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.