iPad Pro’lara Turkcell’den Ulaşabilirsiniz

Merhaba değerli arkadaşlar, güzel bir teknoloji haberi ile karşınızdayım. Yeni iPad Pro’lar satışa sunuluyor, 36 aya varan taksit avantajıyla Turkcell’den sahip olabilirsiniz. 9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro’lar bugünden itibaren www.turkcell.com.tr  adresinden satışa başladı. Türkcell’in 4.5G teknolojisi ile internete bağlanan kullanıcılar, bu yeni ürün ile avantajlı tarifelere sahip olacak.

9.7 inç iPad Pro’nun ekranı True Tone teknolojisine sahip. Yeni dört kanallı algılayıcıları ile ortamdaki ışığı algılayabiliyor ve bu sayede ekranın beyaz dengesini daha doğal hale getiriyor. Bu da, iPad ekranındaki beyaz ekranın, bembeyaz bir kağıt gibi gözükmesini sağlıyor. Diğer özelliklerini de aşağıda görebilirsiniz:

– 6.1 mm kalınlığında ve 450 gramdan hafif

– 4K video çekebilen üstün nitelikli 12 MP iSight kamera

– Geliştirilmiş 5 MP FaceTime HD ön kamera

– 64 bit A9X çip güçlü işlemci

– 4 hoparlörü ses sistemi

iPad Air 2’nin iki katına ulaşan stereo ses çıkışı

iPad Pro’ya muhteşem bir hassasiyet ve işlevlik kazandıran Pencil ve Smart Keyboard aksesuarları da yakın zamanda satışa sunulacak. iPad Pro’lar için  Apple Pencil, çizim yapmayı çok zevkli ve kaliteli hale getiriyor. Hem de bu cihazı üzerindeki lightning sayesinde,  şarj etmek hem daha kolay hem de daha hızlı olacak. Ayrı bir aksesuar olarak satılacak Smart Keyboard ise ince, dayanıklı ve her yere taşınabilir olması ile harika bir tasarım olacak. Ayrıca Smart Connector portu sayesinde ayrı bir pil, açma-kapama düğmesi, Bluetooth gibi ihtiyaçlar ortadan kalkacak.

iPad ihtiyacı olanlar yada güzel bir hediye almak isteyenler için güzel bir alternatif olabilir. Şuan için taksit avantajıyla birlikte Türkcell üzerinden ulaşabilirsiniz. Bakalım beklentileri karşılayacak mı? Alacak olanlara iyi günlerde, kazasız belasız kullanmalarını diliyorum. Diğer teknoloji haberleri ile haberdar olmak için sitemizi gezebililirsiniz. Güncel teknoloji gelişmeleri için de bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.