HTC Yeni Cihazlarını Tanıtıyor

Merhaba değerli arkadaşlar, güncel bir teknoloji gelişmesi ile karşınızdayım. Akıllı telefon markalarından HTC, yeni cihazları konusunda tanıtım yapma hazırlığında. Teknoloji haberleri konusunda birkaç gündür kaynak noktamız olan CES 2017 artık geride kalmış durumda, buna rağmen HTC yeni yılda sessizliğini bozmadı. Ancak 2017 yılının ilk hamlesi çok yakın bir zamanda gelmek üzere…

Mobil cihaz sektöründe son yıllarda istediği çizgiyi yakalayamayan teknoloji firması HTC, bir kez daha iddialı bir şekilde gelmenin planlarını yapıyor. Firma tarafından paylaşılan tanıtım videosunda, yeni yıla ait cihazların tanıtılacağı bir etkinlik düzenleneceğinin bilgisi verildi. HTC firması, 12 Ocak tarihinde “all about U” ismiyle bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlik canlı olarak izleyicilerle buluşacak. All about U ismiyle gerçekleşecek olan bu etkinlikte, 3 yeni cihazın tanıtımının yapılacağı tahmin ediliyor. Bu cihazlardan biri, daha önce ortaya çıkmış olan bir cihaz olacak, bu cihaz HTC X10. Etkinliğin Merakla beklenen “U” telefonları ise, HTC U Ultra ve HTC U Play olacak.

HTC U Ultra, daha önce de Ocean Note takma adıyla gündeme gelmişti. Bu cihaz daha çok phablet tasarımı ile dikkat çekmektedir. Diğer cihaz olan HTC U Play konusunda ise şuan için bir bilgi söz konusu değildir. Bakalım perşembe günü gerçekleşecek etkinlikte bizleri neler bekliyor olacak? HTC, bizlere ne tür yenilikler sunacak? Şirketin tanıtımını yapacağı bu cihazlar hakkında, detaylı özellikleri sizlere aktarmaya çalışacağız. “All about U” etkinliği ile ilgili gelişmeleri ve tüm teknoloji haberleri konusunda güncel bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Gelin siz de bizi takip edin ve teknoloji dünyasının hızına bizimle yetişin!!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.