HTC 10 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Türkiye’de

Merhaba değerli arkadaşlar, bir teknoloji gelişmesi ile daha karşınızdayım. Daha önceki haberlerimizde bahsettiğimiz bir güncelleme ülkemizde de kullanılmaya başlandı. HTC 10 resmen Nougat dağıtımına başladı.

2017 yılının ilk ayının sonlarına geldiğimiz bu günlerde, Android Nougat güncellemesi ile gündeme gelen firma ve telefonların sayısı atmaya başlıyor. Bu sefer ise HTC markası böyle bir güncelleme ile gündeme geldi. Geçtiğimiz hafta bir duyuru yapan firma, HTC 10 ve One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi gerçekleştireceğini belirtmişti. Bu duyurudan sonra, Türkiye de dahil olmak üzere birçok yerde HTC 10 kullanıcıları için Nougat deneyenimin startı verilmiş oldu.

HTC 10 Lifestyle modeline de getirilen bu güncelleme ile HTC 10 sahipleri artık Marshmallow yerine Nougat dünyasına yerlerini almış olacak. Hemen kullanmaya başlamak isteyenler, 1.20 GB boyutunda olan 2.41.401.3 numaralı güncellemeyi indirmek için yüksek bir şarj oranına sahip olmalıdır. Yüksek şarj ile birlikte Wi-fi ağına bağlıysanız sizin için daha güzel olacaktır. Çünkü mobil internet verisi kullanılanlar için 1.20 GB’lık bir boyut oldukça fazla gelecektir. Yüksek şarj oranı sağlayıp herhangi bir wi-fi’ye bağlandıktan sonra ise, telefonun Ayarlar kısmından Hakkında bölümüne girerek ( Ayarlar>Hakkında) yeni sürüm güncellemesini yapabilirsiniz. Bu yaptığınız  güncelleme ile, muhtemelen daha hızlı ve yeni özelliklere sahip Android 7.0 Nougat sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm güncelleme haberleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca tüm teknoloji haberleri konusunda sizleri bilgilendirme devam edeceğiz. Başka konularda da bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.