HandEnergy Her Yerde Sizinle

Merhaba sevgili telefon kullanıcıları,

Sizin son dönemdeki bir probleminize çözüm getirecek teknoloji haberleri arasından biri ile daha karşınızdayız. Bir Kickstarter projesi olan HandEnergy, akıllı telefonların en büyük problemlerinden olan enerji sorununu vücudunuzla giderecek yeni bir teknoloji üretti.” Vücutla enerji mi üretilir? ” demeyin. Haberimizi okumaya devam edin.

Siz akıllı telefon kullanıcıları, şarjınız çabuk mu bitiyor? Şarjınız bitmesin diye farklı yöntemler mi deniyorsunuz? Artık derdinize bu teknoloji haberi ile çare bulacaksınız. Her geçen gün ortaya çıkan farklı yöntemler sizi bıktırmış olabilir ancak Kickstarter’ın HandEnergy projesi, telefonunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi elinizle karşılamanızı sağlıyor. Üstelik yapmanız gerekenler çok basit, HandEnergy’yi avucunuza alarak içindeki pervanenin dönmesini sağlamak ve herhangi bir USB kablosu ile cihazı telefona bağlamak yeterlidir. Her yaşta kullanıcının kolaylıkla yapabileceği şekilde tasarlanmış olan bu ürünün ayrıntılı kullanımı fotoğrafta ve tanıtım videosunda yer almaktadır.

Teknoloji sever arkadaşlar bu haberimizin sizi çok mutlu edeceğini tahmin ediyoruz. Teknoloji haberleri konusunda başarılı ilerleyişini sürdüren sitemiz, siz değerli okuyucularımız sayesinde bir çok insanın bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.

Projenin mimarlarından olan Alex Novik, cihazın her gün kullanılacak bir ürün olmayabileceğini çünkü cihazın tam kapasite çalışması için yaklaşık 1 saat hareket ettirilmesi gerektiğini söylüyor. 69 Euro‘luk bir bağış ile hedeflenen fona ulaşılması halinde Mayıs 2017‘de bu cihaza sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi sahibi olmak için bizi takip etmeye devam edin. Çevrenizdekilere de bizden bahsedin ve teknolojinin hızla geliştiği bir zaman diliminde teknolojiye ayak uydurmanızı sağlayacak bilgilere sahip olun.

kickstarterin-handenergy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.