Galaxy S8 ve S8 Plus Hakkında Bilgiler Sızmaya Başladı

Değerli teknoloji meraklıları, yeni bir teknoloji haberi ile daha karşınızdayım. Samsung kullanıcıları arasında yeni modeli merakla bekleyenler olabilir, bu kişilerin bizi dikkatli bir şekilde takip etmesini öneriyorum. Hem de yılbaşı yaklaşırken güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Önümdeki sene tanıtımı gerçekleştirilecek Galaxy S8 modellerinden S8 Plus‘ın ekranıyla ilgili bilgi sızdı. Samsung, Galaxy S8’e büyük umutlarla bakıyor, çünkü Note 7’de yarattığı olumsuz havayı bir an önce dağıtmak istiyor. Galaxy S8 gibi S8 Plus’ın özellikleri de sır gibi saklanıyor. Ancak Çin‘den gelen raporlar, bu iki cihaz hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Yeni gelen rapor, Samsung Electronics üreticilerinin önümüzdeki aydan itibaren Galaxy S8 ve S8 Plus için parça üretmeye başlayacaklarını söylemişler. Bu bilgiye göre, Galaxy S8 için 5 inç, S8 Plus için 6 inç ekran paneli olacak. Ayrıca son Galaxy modellerinin ekranlarında yer açmak için, fiziksel Home tuşunun olmayacağı belirtiliyor. Burada dikkat çeken detay ise S8 Plus’ın  ekranının, 5.7 inçlik Note 7‘ye göre daha büyük olmasına rağmen boyut olarak birbirine çok yakın olması… Bu da S8 Plus’ın boyut-ekran oranının yüksek olacağı anlamına geliyor.

Bunların dışında yeni modellerin kıvrımlı ekranla geleceği düşünülüyor. Bir kaç prototip üzerinde çalışan Samsung tedarikçileri, cihazın 3.5 mm‘lik kulaklık girişinin olmayacağının garantisini de veriyorlar.

Teknoloji o kadar gelişiyor ki her sene yeni yeni modeller ortaya çıkıyor. Bütçesi müsait olanlar ve meraklılar bu teknoloji haberlerini dikkatle takip ediyor. Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus ile ilgili diğer bilgiler piyasaya sızdığında biz de sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sizin yapmanız gereken teknoloji haberlerinin doğru adresi olan sitemizi takip etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.