Formula 1’de Yarış Sırasında Selfie

Merhaba değerli arkadaşlar, ilginç bir teknoloji haberi ile yeniden sizlerle birlikteyim. Artık alışık olduğumuz ve uzun zamandır hayatımızda olan Selfie, birçok farklı yerde ve şekilde denenmişti. Selfie çılgınlığı olarak lanse edilen birçok haberi görmüş yada duymuşsunuzdur. Bu seferki haberimiz gerçekten de tam bir çılgınlık. Emekliliğini açıklayan Nico Rosberg çılgın bir Selfie ile kariyerini noktalıyor.

Formula 1 yarışları konusunda merakınız varsa yada yarışları takip ediyorsanız Alman F1 pilotu Nico Rosberg’i duymuşsunuzdur. Mercedes AMG Petronas Formula 1 Takımı pilotluğu yapan Rosberg, yakın bir zamanda emeklilik kararı almıştı. 2016 sezonu Formula 1 Dünya Şampiyonası’nı birincilikle bitirerek şampiyon olan Alman pilot, pistlerde daha önce görülmeyen bir olaya imza attı.

Emekli olacağını açıkladıktan kısa bir sonra tekrar piste çıkan Rosberg, şampiyon olduğu aracı W07 ile pistteki son turunu attı. Bu anı ölümsüzleştirmek isteyen Alman Rosberg, telefonu ile Selfie çekti. Kariyerini şampiyon kapatarak önemli bir başarıya imza atan Mercedes pilotu Alman Nico Rosberg, adeta bir gövde gösterisi yapmış oldu. Aynı zamanda bir ilke imza atan pilot, kariyerini noktalarken gündemde epey kalacak gibi gözüküyor.

Mercedes adına Rosberg’in yerine Valtteri Bottas’ın yarışacağı formula 1 yarışlarının yeni sezonu 26 mart 2017 tarihinde başlayacak. Kariyerini şampiyon olarak tamamlayan Nico Rosberg’i tebrik ediyor ve yeni kariyerinde başarılar diliyoruz. Yeni teknoloji haberleri ile görüşmek dileğiyle, bizi ve sitemizi takip etmenizi istiyoruz. En güncel teknoloji gelişmeleri bizim aracılığımızla sizlere ulaşmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.