FlowMotion One Sayesinde Telefonunuz Kameradan Farksız Olacak

Değerli arkadaşlar işinize yarayacak bir teknoloji haberi ile daha karşınızdayız. Akıllı telefonların artması ve her telefonda olan kamera özelliği sayesinde bir çok kişi kameraya ihtiyaç duymuyor. Bir çok kişi fotoğraf ve videolarını akıllı telefonlarıyla çekiyor. Kolay taşınabilir olması ve her zaman yanımızda bulunması sebebiyle daha çok tercih ediliyor. Ancak telefonla kamera ile istenen kalite ve netliğe sahip videoların çekilememesi bazı kullanıcılar tarafından sorun olarak düşünülüyor. Bu soruna çözüm üretmek için üretilen bir cihazın tanıtım haberini sizlere sunuyoruz.

FlowMotion One isimli aksesuar, akıllı telefonlarınızla müthiş videolar çekebilmek için sizin bu sorununuza çözüm üretecek. Bu cihaz telefonunuzu sabit tutmanızı sağlıyor. Bu teknoloji haberindeki aksesuar telefonunuzu kamera gibi sabitlemeye yardımcı oluyor.

FlowMotion Techlonologies, FlowMotion One isimli mükemmel bir aksesuar için Kickstarter üzerinden bağış toplamaya başladı. Sabitleme özelliği ile daha kaliteli ve daha net videolar çekmek FlowMotion One sayesinde artık mümkün. Hedeflediği 30.000 $‘ı birkaç gün içerisinde geride bırakan proje 216.000 $‘dan daha fazla toplamayı başardı.

Aksesuarın tavuk kafasından esinlenilerek üretildiği ve hareket halinde bile düzgün videolar çekebildiği belirtiliyor. Biliyorum ki bu haberi duyan çoğu okuyucu şimdiden bu aksesuarı satın alma planları yapmaya başladı. Mart 2017‘de satışa sunulacak olan aksesuar 300 $ etiket fiyatına satılacak ancak Kickstarter sayfasında daha ucuz olan 200 dolarlık modeli halen mevcut bulunmaktadır.Telefonunuzda kullanacağınız bu aksesuar sayesinde kameraya para harcamanıza gerek kalmayacak. Telefonunuz artık bir kameradan farksız olacak.

Teknoloji meraklıları bu haberi çok sevecek. Bunun gibi başka teknoloji haberleri ile bilgilenmek ve tüm dünyadaki yenilikleri ulaşmak için sayfamızı takip etmeye devam edin. Emin olun ki çok şey kazanacaksınız.

flowmotion-one-sayesinde-telefonunuz-kameradan-farksiz-olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.