Apple’ın AirPods’ları Test Eden Sıra Dışı YouTuber

Değerli arkadaşlar, teknoloji haberleri ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Apple AirPods bazı testlerden geçmeye başladı. Ancak bu testi yapanlar Apple’ın çalışanları değil; YouTuber’lar. Bir YouTuber olan Daniel Garcia bu testi yaparken ilginç bir yol denedi.

AirPods’la birlikte ormanlık ve engebeli bir arazide yürüyüşe çıkan Garcia, Apple’ın özelliklerini bu şartlarda test etti. İlginç bir yapıya sahip olan bu genç adam; konfor, güvenlik, pil ömrü gibi özellikleri fitness ortamında test etti.

Sonuçlar oldukça iyiydi, AirPods kulaklık koşu boyunca kulaktan çıkmadı. Garcia, ses kalitesinin beklentisininde üstünde olduğunu belirtti. Kulaklığın kulaklarından düşecek hissi verdiğini ancak böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Yaklaşık 1 saat boyunca müzik dinlediğini belirten Garcia, buna rağmen şarjın sadece %84‘e indiğini söyledi. Bu açıdan baktığımızda Apple’ın 5 saat aralıksız müzik dinlenebileceği iddiası doğru çıkıyor.

Zaten teknoloji devi olan Apple, bu cihazı birçok kez testten geçirmiştir. Ancak bu YouTuber gibi bir ortam denemiş midir? orasını bilemiyoruz. Daha önceki teknoloji haberleri ile bu ürünü size tanıtmıştık. Yine de okuyamayanlar için aktaralım.

Airpods’un ABD fiyatı 159 dolar, ancak ABD’de yaşayanlar bu fiyattan pek memnun değil. Bir kulaklık için çok fazla bir fiyat olduğunu düşünüyorlar. Buna rağmen Apple‘ın fiyat politikasında bir değişiklik olmayacak gibi gözüküyor. Yüksek fiyat, zaten cihazın kalitesini gösteriyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir politika izleyecek Apple. Ya da fiyatının çok olmasına rağmen alıcısı artacak mı? Şahsen ben fazla buluyorum, benim bütçem kulaklık için bu fiyatı fazla buluyor. Ama özel bir gün için güzel bir hediye olabilir.

Aşağıda Daniel Garcia‘nın incelemesinden kesitler izleyebilirsiniz. Teknoloji haberleri konusunda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, bizi takip etmeye devam edin. En güncel teknoloji gelişmelerinden haberdar olun…