Atari Efsanesi Mega Man Mobil Platformda

Kıymetli teknoloji takipçileri, oyun sever arkadaşlarının ilgisini cezbedecek bir haber ile karşınızdayım. NES, yani bir Capcom efsanesi olan Mega Man, Android alemine ayak bastı.

Capcom ve Nintendo, 90’lı yılların efsane firmalarının başında geliyordu. Bu iki firma birbirinden güzel oyunları ile hala zihnimizdeki yerini korumakta. Geçtiğimiz günlerde Super Mario‘yu iOS kullanıcılarının hizmetine sunmuştu Nintendo. Bu muhteşem retro rüzgarını tekrar başlatmışken bir de Capcom Mega Man ile meraklıları bayağı bir heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz yıl efsane serisini ” Mega Man Legacy Collection ” adıyla PlayStation 4Xbox OnePC ve Nintendo 3DS için sunun Capcom, bu sefer 6 oyunluk seriyi iOS ve Android platformuna getiriyor. 8 bitlik efsane serisinin 6 serilik yeni Mega Man yapım oyunları, kısa süre içerisinde 6 tane farklı oyun olarak oynayabilecek.

Bu oyunun dolar olarak fiyatının, her birini için 1.99 $ olacağı belirtildi. Bu oyunların TL bazında bir fiyatı henüz belirlenmedi. Ancak kaba bir hesapla 6-8 TL arası olacağını belirtebiliriz. Yine de şuan için fiyat konusunda bir bilgimiz yok. 2 Dolarlık bir fiyat, Türk oyun severler için gayet uygun bir fiyat. Eminim ki bu oyunun meraklıları, bu fiyata aldırış etmeden indirecektir.

Bakalım ne tür gelişmeler bizleri bekliyor olacak. Teknoloji haberleri ile sizleri belgelendirmeye devam edeceğiz. Eğer siz de gündemdeki en güncel teknoloji gelişmelerini öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Oyun sevdalıları, bilim gelişmelerini takip edenler, son teknoloji cihazları merak edenler ve tüm teknoloji haberlerinden bilgi sahibi olmak isteyenler için sitemiz sizleri haberdar etmeye devam ediyor.