Efsane Dizi “Masum” Online Olarak Geliyor

Merhaba değerli arkadaşlar, güzel bir haberle karşınızdayım. Teknoloji o kadar ilerledi ki artık birçok şey internet üzerinden hallolmaya başladı. Öyle ki televizyon yerine internetten birçok şey izlenebilmektedir. Bu haberimiz de böyle bir durumla ilgili…

Geçtiğimiz Haziran ayında çalışmaların başladığı ve Ocak 2017‘de gösterime girmesi beklenen Masum, dizi sektörüne yenilik katacak. Sağlam kadrosu ile efsane bir dizi olarak Türk dizi sektöründe yerini alacak. Büyük bir Prodüksiyon ile ortaya çıkacak ve kadrosu ile göz dolduracak olan Masum için çalışmalar bitmek üzere…

Polisiye ve drama türlerinin ağırlıklı olduğu dizi, klasik bir Türk ailesinin çevresinde süregelen gelişmeleri konu ediniyor. Çok kaliteli bir kadrosu olan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali AtayOkan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan gibi isimler bulunuyor.

2017 Ocak itibariyle izleyicisiyle buluşacak olan dizinin yapımcısı, birçok rekortmen dizinin yapımcısı olan D Productions‘dur. Dizinin proje tasarımını ve yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü yönetmen Seren Yüce yapmaktadır. 60 dakikalık bölümlerden oluşacak Masum dizisi hakkında açıklama yapan Yüce, temposu hiç bir bölümde düşmeyen, akıcı bir dizinin seyircileri beklediğini belirtti.

Bu anlatılanlara göre yabancı bir diziyi bizlere andırmaktadır. Amerikan dizilerine benzer yönleri bulunan bu diziyi ben de merakla bekliyorum. Bakalım görelim nasıl olacak, umarız güzel bir dizi olur ve yıllarca izlemeye devam ederiz.

Bu haberler ilgili gelişmeleri ve diğer teknoloji haberlerini öğrenmek için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. En güncel haberleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Masum‘u izleyecek olanlara iyi seyirler diliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.