Apple’dan AirPods’u Bekleyenlere Müjde

Değerli teknoloji meraklıları, yeni bir teknoloji haberi ile karşınızdayım. Akıllı cihazların devlerinden Apple, İphone 7 ile birlikte tanıttığı kablosuz kulaklığı AirPods, birçok ülke gibi Türkiye’de de satışa sunuldu. Bu kulaklık özellikleri dışında fiyatıyla daha dikkat çekiyor.

Kulaklık kablosu ile uğraşmak istemeyenler için güzel bir haber ancak fiyatını görünce bakalım ne düşüneceğiz.

Apple‘ın ilk olarak İphone 7 ile birlikte duyurduğu ancak ufak bir problemden dolayı beklettiği kablosuz kulaklıktan haber geldi. Satışa sunulmayan AirPods, nihayet Türkiye ve birçok ülkede satışa sunuldu. Telefonunda kulaklık girişi olmayan ve özellikle İphone 7 sahiplerinin işini oldukça kolaylaştıracak. Bununla birlikte yer kaplamadan kullanılabilecek.

Sadece minik bir kulaklık boyutunda olan AirPods, şarj edebilmeyi sağlayan ve kaybetmenizi engelleyen kılıfı ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Lightning bağlantısıyla bu kılıf sayesinde şarj edebileceksiniz.

Özelliklerinin yanında fiyatı ile daha çok merak edilen bu teknoloji ürünü, ülkemizde 779 TL ye satışa sunuldu. Yüksek kaliteli kulaklıklar için kabul edilebilir bir fiyat olsa da yine de çok fazla gibi geldi bana. Durumu iyi olanlar ve bu tarz ürünleri merak edenler, AirPods’a sahip olabilir.

Sonuç olarak bu bir kulaklık ve Apple’ın giriş seviye telefon fiyatına alınacak olması tartışma konusu…

Kulaklık kablosundan kurtulmak isteyenler, kulaklığı kolayca yanında taşımak isteyenler için son teknoloji kulaklık olan AirPods iyi bir seçenek olacak. Şimdiden almaya hazır olanlar ya da almak için para biriktirmeye başlayanlar olabilir.

Biz yeni teknoloji haberleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Yeni bir gelişme olduğunda bizi takip ederek tüm teknoloji haberlerini öğrenebilirsiniz.

Diğer teknoloji gelişmelerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.