Apple Watch Kullanıcılarına Pokemon Go Müjdesi

Değerli arkadaşlar merhaba, bir teknoloji haberi ile daha karşınızdayım. Oyun meraklılarını ve özellikle de son dönemin popüler oyunlarından biri olan Pokemon Go meraklılarını ilgilendiren bir haberi sizlere aktarıyorum. Aynı zamanda akıllı saat kullanıyorsanız ve bu akıllı saat Apple Watch ise daha dikkatli okumanızda fayda var.

Niantic, sonunda müjdeyi verdi. Apple Watch cihazları üzerinden Pokemon Go deneyimi yaşanabilecek. Apple Watch üzerinden bu oyununun oynanması için yapılan sunumların geciktirilmesi üzerine iptal söylentileri çıkmıştı. Bunun üzerine şirket bu iddaları yalanlamıştı. Son olarak ise,meraklılara  beklenen müjdeyi verdi. Artık Apple marka akıllı saat kullanıcıları Pokemon Go oyunu oynayabilecek.

Apple Watch  için Pokemon Go sunulmaya başladı ve bu sayede  oyuncular artık çevresindeki dünyayı bileklerinden keşfedebilecek. Şiddetle pokemon arıyorsanız yada Pokemon Gold ve Pokemon Silver’da keşfettiğiniz pokemonu yumurtadan çıkarmaya çalışıyorsanız, bunu artık akıllı saatinizden yapabileceksiniz.

Apple Watch ile, sorunsuz bir şekilde pokemon go oynayabilir ve etrafınızdaki pokemonları keşfedebilirsiniz. Ayrıca PokeStop’lardan ögeler toplayabileceksiniz. Ancak bir pokemon yakaladığınızda bunu İphone ile yakalamak durumundasınız.

Apple Watch üzerinden oyun oturumları açabilir, kişisel aktivite halkalarını takip edebilir ve pokemon yumurtası çıkarmanız mümkün olacak. En güzeli ise etraftaki PokeStop’lardan öge toplama, yumurtada çıkma ve madalya alma gibi durumlarda bildirimler alabilmeniz…

Ancak size üzücü bir haberimiz var, ülkemizde bu teknoloji haberini duyanlar boşuna umutlanmasınlar. Çünkü ülkemiz için böyle bir güncelleme şuan için maalesef mümkün değil. Ancak böyle bir gelişme olduğunda bunu sizlere ulaştıracağız, aynı diğer teknoloji haberlerinde olduğu gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.