2018 Audi Q3 Teste Çıktı

Merhaba değerli teknoloji sever arkadaşlar. Yeni yılda, yeni teknoloji haberleri ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyoruz. Otomotiv dünyasının en önemli markalardan biri olan Audi, teste çıkardığı yeni modeli ile dikkatleri üzerine çekti.
Audi, son dönemde özellikle SUV olarak adlandırdığı araç modellerine özel bir önem veriyor. Bunlardan biri olan Audi Q3, önümüzdeki yıl yani 2018 yılında piyasaya sürülecek. 2018 model araçla ilgili görüntüler ortaya çıktı. Modelin bir alt versiyonu olan Q2 modeli ile ciddi bir atılım gerçekleştiren Audi, bu modeli ile, birçok kesim tarafından beğenilmişti. Modeli bir adım daha ileriye götürmeyi hedefleyen Audi, Q3 2018 ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni aracın tasarımında ve özellikle donanımında ciddi bir değişiklik hedefleniyor. Araçla ilgili gündeme gelen iddialar, elektrikli versiyonun da olacağı yönünde…

Bu bakımdan SUV modelinde özellikle elektrikli araçların piyasaya sunulması, meraklılarının yeni modele daha çok ilgi göstermesini sağlayacaktır. Araçla ilgili diğer bir bilgi ise, önceki modelden daha iri ve büyük olacağı şeklindedir. Özellikle aks mesafesinde 50 milimetrelik bir artış olması, aracın daha büyük gözükmesini sağlamış. İçinde ve dışında yapılan diğer özellikler ile bu model, Audi Q serisinde medya gelen en dikkat çekici hamle olarak gösteriliyor. Bu yeni seri ile birlikte Audi’nin, SUV konusunda farklı bir tasarımı takip ettiği anlaşılıyor. Bu açıdan baktığımızda, önümüzdeki yıllarda Audi tarafından piyasaya sürülecek SUV araçlarda, farklı araç serilerini görebilmek mümkün olacaktır.
Q2 modele sahip arkadaşlar, Q3 ile yeni bir deneyim yaşamak isteyebilirler. Şuan için fiyatı yada başka özellikleri konusunda bilgimiz yok. Ancak dedikodu da olsa, piyasada dolaşan bilgileri diğer teknoloji haberleri gibi sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takip ederek ve sitemizde yer alan haberleri okuyarak bize destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.