Instagram’da Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Paylaşabilirsiniz

Merhaba değerli arkadaşlar, yeni bir teknoloji gelişmesi ile sizlerle birlikteyim. Instagram, yeni bir özellik için test çalışmalarına başladı. Bu yeni özellik ile flood şeklinde fotoğraf paylaşanlardan bizleri kurtaracak.

En popüler fotoğraf paylaşım platformu haline gelen ve yeni özellikleri ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden Instagram, yeni bir özellik ile tekrardan gündeme geldi. Instagram’da fotoğraf paylaşmak veya birilerini takip etmek, her gün yapılan eylemler haline geldi. Ancak düğün, doğum günü gibi özel günler için, Instagram’ın hikayeler özelliği yerine flood şeklinde kullanılıyor. Yani art arda 5-10 fotoğrafı uygulamada paylaşarak, ana sayfayı meşgul ediyor.

Tam da bu noktada, Instagram’a birden fazla fotoğraf yüklemek isteyen kişiler için yeni bir özellik geliyor. Kullanıcıların isteğine göz yummayan Instagram, aynı anda birden fazla fotoğraf paylaşma özelliği için düğmeye basıyor. Eğer siz böyle birşey yapacak yada takip ettiğiniz kişiler bu tarz bir paylaşımda bulunacaksa, toplu halde seçerek Instagram’a yüklenecek. Tabi bu toplu fotoğraflar, ana sayfada tek paylaşım olarak görülecek. Ayrıca sağa-sola kaydırma hararetleriyle, toplu paylaşılan fotoğraflar tek bir pencerede görülebilecek.

Instagram’ın toplu fotoğrafı Layout uygulamasıyla paylaşarak, fotoğrafın kırpılmasını sevmeyenler için ve özellikle flood yağmuru nedeniyle Instagram’da ara ara tek bir kişinin fotoğrafını görenler için sunulacak bir çözüm olacak. Bu özellik kısa süre içerisinde, güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulacak. Biz de tüm teknoloji haberleri konusunda sizlere, meydana gelen gelişmeleri sunmaya devam edeceğiz. Sitemizi ve bizi takip ederek, bizlere destek olmaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.