Assassin’s Creed 3 Meraklılarına Müjde

Merhaba oyun meraklıları,

Müjdeli bir haber ile karşınızdayız. Tüm teknoloji haberleri içinde en doğru adres olan sitemiz yeni bir haber ile daha sizleri buluşturuyor. Assassin’s Creed 3 Aralık ayı boyunca ücretsiz olacak. Nasıl mı? Haberimizi okumaya devam edin.

Bildiğiniz gibi Ubisoft 30. yılı şerefine bir yıl boyunca her ay ücretsiz bir oyun kampanyası düzenlemişti. Bu ayın (Aralık) ücretsiz oyunu Assassin’s Creed 3 oldu. Oyunu 7 Aralık‘tan sonra ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Ubisoft dünya üzerinde en çok tanınan ve en büyük oyun yapımcılarından biridir. Oyun sektöründe geçirmiş olduğu 30. yılının şerefine aylardır popüler oyunları ücretsiz olarak siz oyun severlerle buluşturuyor.  Assassin’s Creed 3 sizin ve çoğu oyun meraklılarının en çok bildiği ve ilgi gösterdiği oyunlardan biri.Teknolojinin oyun yönünü sevenler oyunu bilgisayar ortamında oynamak isteyenler ya da ücretinden dolayı oynayamayanlar Ubisoft belki de bu ay en çok sizi sevindirecek. Ancak oyunu konsol ile oynamayı isteyenlere kötü bir haberimiz var çünkü Ubisoft bu oyunu sadece PC platformu için ücretsiz şekilde kullanıma açıyor.

Peki Assassin’s Creed 3′ ü nasıl indireceğiz ?

Bilgisayar ortamında oyun oynamak isteyenler sadece Ubisoft Club üzerinden üye oldukları takdirde 7 Aralık’tan itibaren oyunu ücretsiz olarak indirilebilecek. Ancak 7 Aralık’tan önce bir önceki ayın oyunu olan FarCry 3: Bloody Dragon oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Her türlü teknolojik haberler hakkında bilgi sahip olmak, firmaların sunduğu  fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmek yeterli olacaktır. Biz teknoloji haberleri paylaşmaya devam edeceğiz sizde bizi takip etmeye devam edin.

assassins-creed-3-meraklilarina-mujde