Yabancı Dil Öğreten Uygulamalar

Dil öğrenmek her geçen gün daha çok ihtiyaç haline geliyor. Özellikle iş ararken, en az bir yabancı dili iyi derecede biliyor olmanız gerekiyor. Günümüz teknolojileri, dil öğrenmeyi hem kolaylaştırıyor hem de eğlenceli hale getiriyor. Özellikle mobil telefonlarda geliştirilen uygulamalar sayesinde, dil öğrenmek artık eskisinden daha kolay ve ucuz.

Dualingo mobil uygulaması, hem Almanca hem İngilizce öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Dualingo mobil uygulaması sayesinde, dünyanın her yerinden insanlarla canlı sohbet ederek, yabancı dilinizi pratik şekilde geliştirebiliyorsunuz. Dilerseniz uygulama içindeki testler yardımıyla, yabacı dilinizin seviyesini belirleyebilirsiniz.

Peki Dualingo mobil uygulaması nasıl çalışıyor?

Öncelikle Dualingo mobil uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı hesabı açmanız gerekiyor. Dilerseniz Facebook veya Google hesaplarınızdan da, Dualingo mobil uygulamasına giriş yapabiliyorsunuz. Dualingo mobil uygulamasına kullanıcı hesabınızla giriş yaptıktan sonra, önergeleri takip ederek, dilinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Dilerseniz mevcut testlerle yabancı dilinizin seviyesini öğrenebiliyorsunuz. Testlerde başarılı olduğunuza inanırsanız farklı ülkelerdeki insanlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Dualingo mobil uygulaması, hem yabancı dil öğrenmenizi kolaylaştırıyor, hem de farklı ülkelerdeki insanlarla sosyalleşmenizi sağlıyor.  “İngilizce’yi anlıyorum ama cümle kurmakta zorlanıyorum” diye düşünüyorsanız, Dualingo mobil uygulaması sayesinde, hızlı ve kolay şekilde cümleler kurabilirsiniz.  Dualingo mobil uygulaması üzerinden sohbet ettiğiniz kişi, size hatalarınızı söyleyip, kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

Dualingo mobil uygulamasını kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Bu kurallara uymadığınız durumda, üyeliğiniz iptal edilebilir. Dualingo mobil uygulaması  üzerinden sohbet ettiğiniz kişiye, küfür veya hakaret içerikli cümleler kurmaktan kaçınmalısınız. Uygulamayı kullanırken ırkçı veya benzeri söylemlerden veya tartışmalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Karşınızdakini küçük düşürücü söz, alay veya benzeri cümlelerden de kesinlikle uzak durmanız gerekli. Aksi halde, Dualingo mobil uygulaması  hesabınızı kapatabilir.

Dualingo mobil uygulaması üzerinden Almanca dili öğrenmek de mümkün.  Şimdilik sadece İngilizce ve Almanca dilleri mevcut. İlerleyen zamanda, farklı dillerin de uygulamaya dahil edilmesi bekleniyor. Yabancı dilinizi geliştirmek ve ilerletmek için, bir an önce Dualingo mobil uygulamasını  telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni teknoloji haberleri için sitemizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.