Apple’dan Sevgililer Günü Sürprizi

Gelişen teknoloji hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Teknoloji haberlerine her gün bir yenisi ekleniyor. Teknoloji, bu hızla gelişirse yakında çok daha fazla teknoloji haberleri okuyabilirsiniz.

Apple teknoloji haberlerine her gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Son gelişme, sevgililer günü için, Siri tarafından sunulan sevgililer gününe ait sürpriz ipuçları. Eğer sevgililer gününde plan yapmadıysanız, Siri size takım öneriler sunuyor. Örneğin, Siri’den sevgililer gününde çiçek almanız için hatırlatma isteyebilirsiniz.

Ya da Siri’ye aşkla ilgili görüşlerini sorup, gerçek aşkın nasıl olması gerektiğine dair öneriler alabilirsiniz. Hatta Siri’ye direkt “seni seviyorum” diye seslenebilirsiniz.

Sevgilinizle akşam dışarıda yemek yemeyi düşünüyorsanız, haritalardan önerilere göz atıp Siri’den sizin için program yapmasını isteyebilirsiniz.

Eğer sevgililer gününü evde geçirecekseniz, Apple TV den romantik filmler başlığı altında onlarca filmi, sevgilinizle birlikte izleyebilirsiniz.

Siri’ye 2017 nin en romantik aşk şarkılarını sorup, Apple music’ten sizin için liste hazırlamasını da isteyebilirsiniz.

Apple, sevgililer günü için daha birçok farklı teknolojik sürprizi, kullanıcıların hizmetine sunuyor.

iMessage uygulaması sayesinde, tam ekran bir kalbi sevgilinize gönderebilir, aşk ve sevgi temalı sticker paketleriyle, sevgilinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Ya da sevgilinize görünmez mürekkeple bir fotoğraf  gönderin, mesaj sadece dokunulduğunda görünür olsun.

Apple’ın sunduğu tekonojik yenilikler ve kolaylıklar bunlarla sınırlı değil. İlerleyen zamanda, farklı uygulamalar sayesinde, teknoloji hayatımızın merkezinde olmaya devam edecek.

Teknoloji, hızla gelişmeye devam ettiği sürece, hayat daha kolay ve eğlenceli olacak.

Apple Watch Kullanıcılarına Pokemon Go Müjdesi

Değerli arkadaşlar merhaba, bir teknoloji haberi ile daha karşınızdayım. Oyun meraklılarını ve özellikle de son dönemin popüler oyunlarından biri olan Pokemon Go meraklılarını ilgilendiren bir haberi sizlere aktarıyorum. Aynı zamanda akıllı saat kullanıyorsanız ve bu akıllı saat Apple Watch ise daha dikkatli okumanızda fayda var.

Niantic, sonunda müjdeyi verdi. Apple Watch cihazları üzerinden Pokemon Go deneyimi yaşanabilecek. Apple Watch üzerinden bu oyununun oynanması için yapılan sunumların geciktirilmesi üzerine iptal söylentileri çıkmıştı. Bunun üzerine şirket bu iddaları yalanlamıştı. Son olarak ise,meraklılara  beklenen müjdeyi verdi. Artık Apple marka akıllı saat kullanıcıları Pokemon Go oyunu oynayabilecek.

Apple Watch  için Pokemon Go sunulmaya başladı ve bu sayede  oyuncular artık çevresindeki dünyayı bileklerinden keşfedebilecek. Şiddetle pokemon arıyorsanız yada Pokemon Gold ve Pokemon Silver’da keşfettiğiniz pokemonu yumurtadan çıkarmaya çalışıyorsanız, bunu artık akıllı saatinizden yapabileceksiniz.

Apple Watch ile, sorunsuz bir şekilde pokemon go oynayabilir ve etrafınızdaki pokemonları keşfedebilirsiniz. Ayrıca PokeStop’lardan ögeler toplayabileceksiniz. Ancak bir pokemon yakaladığınızda bunu İphone ile yakalamak durumundasınız.

Apple Watch üzerinden oyun oturumları açabilir, kişisel aktivite halkalarını takip edebilir ve pokemon yumurtası çıkarmanız mümkün olacak. En güzeli ise etraftaki PokeStop’lardan öge toplama, yumurtada çıkma ve madalya alma gibi durumlarda bildirimler alabilmeniz…

Ancak size üzücü bir haberimiz var, ülkemizde bu teknoloji haberini duyanlar boşuna umutlanmasınlar. Çünkü ülkemiz için böyle bir güncelleme şuan için maalesef mümkün değil. Ancak böyle bir gelişme olduğunda bunu sizlere ulaştıracağız, aynı diğer teknoloji haberlerinde olduğu gibi.